اطلاعیه

 

بمباران نوارغزه وکشتاربربرمنشانه مردم فلسطین، جنایت علیه بشریت است، آن راقویا محکوم میکنیم

 

چند روزی است مناطق مختلف فلسطین، از جمله نوار غزه، کرانه باختری و قدس روزهای خونینی را طی می‌ کنند. این حوادث که با حملات ارتش متجاوز اسرائیل به مسجدالاقصی و محاصره کامل آن آغازشد به درگیری با نمازگزاران فلسطینی منجر شد.

درگیری بی سابقه‌ ای که بنا بر اعلام هلال احمر فلسطین طی چند ساعت درگیری ۷۱۴ زخمی برجای گذاشته است.


اکنون بمباران هوایی غزه بشدت ادامه دارد وتاکنون طبق آمار رسمی بیش از ٢٠ نفر کشته و صدها نفر زخمی شده اند.


این حملات بربرمنشانه با واکنش مقامات، گروه‌ها و ساز مانهای  مختلف فلسطینی مواجه شد. ازجبهه خلق برای آزادی فلسطین گرفته تاسازمان حماس و جبهه آزادیبخش فلسطین وسایرَسازمانهای اسلامی وغیر اسلامی.... درجبهه ای واحد این بربریت صهیونیستی را محکوم کرده و پرچم مقاومت را
برافراشتند.شاخه های نظامی جنبش مقاومت فلسطین در حملاتی، مناطق مختلف صهیونیستی را در تیر رس موشک‌ های خود هدف قرار دادند .اسرائیل نیز در راستای اقدامات تلافی حویانه، مناطق مختلف نوار غزه را شب گذشته بمباران کرد و حداقل ٩ کودک فلسطینی جانباختند.


بمبارانهای بربرمنشانه و فاشیستی نوار غزه در چند شب اخیر ادامه کشتار و تجاوزیست که قریب به هفتاد سال ادامه دارد. این آدمکشی اسرائیل باردیگر نشان میدهد که وی هرگز هوادار حتا دولت کوچک مستقل فلسطینی نیست ودرپی آن است که همه
سرزمین فلسطین را درسته ببلعد.مردم را کشتار کند، بی خانمان نماید، بتاراند، تبعید کند و باقیمانده را درجامعه یهودی حل نماید. این ایدئولوژی دولت اسرائیل است، ایدئولوژی صهیونیستی، نژاد پرستانه وفاشیستی که راهنمای عمل اوست.


تعرض گسترده اخیر توسط هواپیماهای شکاری، بمب افکنهای اسرائیلی جنایت علیه بشریت است.آدمکشان و تروریستهای صیهونیست بکلی بی اعتنا نسبت به اعتراض خلقهای عرب و خشم مردم در سراسر جهان باردیگر غزه را بمباران میکنند. صیهونیستها،از سوئی کودکان را به قتل میرسانند، آگاهانه زیر بنای حیاتی مردم، پمپ آب و کارخانه برق و بیمارستان و مدرسه و مناطق مقدس مردم که پناگاه آنهاست را بمب باران، ویران میکنند، احساسات انسانی میلیونها نفررا مورد تمسخرقرار میدهند، تروریسم دولتی بکار میبرند و از طرف دیگر بیشرمانه مدعی اند که گویا مشغول مبارزه برعلیه تروریسم هستند ! و یا برای حفظ ارزشهای دنیای متمدن میجنگند!! زهی بیشرمی!

 

حزب کار ایران(توفان) بمباران صهیونیستها به نوار غزه و کشتار مردم فلسطین راقویا محکوم می کند واین جنایت را ضد بشری دانسته و معتقد است مسئولین آنرا باید در یک دادگاه خلقی جهانی به محاکمه کشید.

حزب کار ایران(توفان) ازاعتراضات نیروهای مترقی جهان علیه بمباران مردم فلسطین حمایت میکند وهمگان را فرامیخواند حملات افسارگسیخته و ضد بشری صهیونیستها رامحکوم واز مبارزه ملت فلسطین برای رهایی ملی دفاع وابراز همبستگی نمایند .

نابود باد رژیم صهیونیستی اسرائیل این چماق دست امپریالیسم آمریکا در خاورمیانه!

زنده باد همبستگی بین المللی با ملت فلسطین!

 

حزب کارایران(توفان)

سه شنبه ٢١ اردیبهشت ۱۴۰۰

Www.toufan.org