اعلامیه حزب کارایران(توفان) در محکومیت تجاوز بیشرمانه به سوریه

 

بمباران سوریه راقویا محکوم میکنیم

 

 

سرانجام پس از چند روز تبلیغات دروغین رسانه های امپریالیستی غرب پیرامون حمله شیمیایی  توسط رژیم سوریه واشک تمساح ریختن برای ”کودکان معصوم وبیگناه سوری” پایگاه نظامی الشریعات هدف  ۵۹ فروند موشک کروزقرارگرفت. در واکنش به این حمله، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر صهیونیست وجنایتکار  اسرائیل، گفت که "دونالد ترامپ هم در حرف و هم در عمل پیامی صریح و موثر فرستاد با این مضمون که استفاده و گسترش اسلحه شیمیایی تحمل نخواهد شد."  نتانیاهو از این اقدام حمایت کرد و گفت "اسرائیل امیدوار است که این پیام نشاندهنده عزمی قاطع در برابر اقدامات هولناک رژیم اسد باشد و نه تنها در دمشق، بلکه در تهران، پیونگیانگ [پایتخت کره شمالی] و سایر نقاط هم شنیده شود."

اعمال نفوذ ودخالت امپریالیسم آمریکا درسوریه و سازمانهای جاسوسی و رسانه های صهیونیستی اشکال بسیار آشکار و گستاخانه ای بخود گرفته است. رنگ زورگوئی و وقاحت و ریاکاری از سراپای آن می بارد. همه دراکولاهای خفاش صفت، یکشبه بشردوست شده اند و دندانهای خویش را برای مکیدن خون مردم سوریه تیز می کنند. آمریکا به رغم تمام ماجراجوئی تجاوزکارانه و زورش موفق نگشت تا بارای شورای امنیت سازمان ملل متحد مستقیما به بمباران سوریه مبادرت ورزد و به اهداف شومش برسد .اما ازتوطئه دست برنداشت وازطریق متحد ان متجاوز خود ،امپریالیستهای اروپایی، اسرائیل، ترکیه، قطر و عربستان و حمایت مالی و معنوی از تروریستهای آدمخوار مذهبی القاعده و.... برضد سوریه وبرای سرنگونی رژیم بشار اسد ادامه داده است.تحریکات مرزی وتسلیح جریانات تروریستی ازطریق ترکیه وبمباران اخیر سوریه  به بهانه “ اخطار به بشار اسد برای استفاده ازسلاح شیمیایی  پیش زمینه های دخالت مستقیم جامعه جهانی(بخوانید جامعه امپریالیستی ناتوچی!) در سوریه و سرنگونی رژیم بشار اسد است.

 

حزب ما پیشاپیش این حمله نظامی که نقض آشکار تمامیت ارضی و مغایر با حقوق ملل است را قویا محکوم میکند و از همگان می خواهد به افشای توطئه ای که علیه خلق سوریه درجریان است بپردازند و آن را محکوم نمایند.

 

مرگ بر امپریالیسم آمریکا این بزرگترین تروریست دولتی جهان،ناقض حقوق ملل ،ضد حقوق بشر ودشمن شماره یک بشریت.

 

دستها ازسوریه کوتاه باد!

 

حزب کارایران(توفان)

جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

www.toufan.org